under featured image
Street Festival

सौगात मल्ल को आशातित चलचित्र ‘मन्त्र’ को टिजर सार्बजनिक

टिजर हेर्नुस्

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस,

चलचित्र ‘मन्त्र’ को फर्स्टलुक पोस्टर, टिजर सार्बजनिक गरिएको छ । खिल बहादुर गुरुङको निर्देशनमा तयार भएको चलचित्र ‘मन्त्र’ लभ स्टोरी जनराको चलचित्र हो । चलचित्र ‘मन्त्र’ हिमाली भेगको प्रेमकथा बोल्छ । चलचित्रमा सौगात मल्ल, बुद्दि तामांङ, दिया पुन, नमिता घिसिङ्ग, बिर बहादुर लामाको मुख्य भूमिका रहेको छ । चलचित्रमा शम्भुजित बास्कोटा र सन्तोष सुनारको संगीत रहेको छ । संजय लामाले छायांकन गरेको चलचित्रलाई, मुख्य सहायक निर्देशनमा तारा नाथ न्यौपाने र मित्र डि.गुरुङले सम्पादन गरेका छन् । मुभी र्याकको ब्यानरमा निर्माण भएको चलचित्रको निर्माता मनोज राजभण्डारी हुन् । देबेन्द्र मानन्धर कार्यकारी निर्माता रहेको ‘मन्त्र’ मा रविराज कार्की, सुरेश कार्की, बिर बहादुर लामा र सुभ श्रेष्ठ सह निर्मातामा रहेका छन् ।

Bg Hospital

टिजर हेर्नुस्

Trident conecpt
vianet
PCC Mela

Leave A Reply

Your email address will not be published.