under featured image
Sky Link

निर्देशक घनश्याम लामिछानेको फिल्म ‘पन्चेबाजा’ युट्युबमा रिलिज

(फिल्म सहित)

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस सम्बाददाता, चैत्र १४

पोखरेली निर्देशक घनश्याम लामिछानेको निर्देशनमा बनेको फिल्म ‘पन्चेबाजा’ युट्युबमा रिलिज भएको छ । फिल्ममा सौगात मल्ल, कर्म, बुद्धि तामांग, जस्मिन श्रेष्ठ, सिर्जना सुब्बा, प्रकाश घिमिरे, सविना बास्तोला, प्रमिला तुलाचन, बिमला गिरी , युबराज भण्डारी, तेज गिरी लगाएतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । २०७४ फाल्गुन ११ गते हलमा रिलिज भएको फिल्मले मिश्रित दर्शक प्रतिक्रिया पाएको थियो। नेपाली फिल्मका समिक्षकहरुले भने निर्देशक लामिछानेको र फिल्मको पटकथा प्रदिप भारद्वाजको तारिफ गरेका थिए। फिल्मको कथा पटकथा प्रदिप भारद्वाजले लेखेका हुन् । फिल्ममा जेशन कुँवर (नाइट ब्याण्ड) को पार्श्व संगीत, हरि घले लामाको छायांकन, दिर्घ खड्काको सम्पादन, राजकुमार उप्रेतीको द्वन्द रहेको छ । फिल्मका निर्माता राजेश शाही हुन् । अहिले नेपाल लक डाउनमा भएको बेला धमाधम नयाँ नयाँ नेपाली सिनेमा युटुबमा रिलिज भाईरहेका छन हेरौ पञ्चेबाजा ले दर्शकको कस्तो प्रतिकृया पाउछ।

Bg Hospital

फिल्म हेर्नुस :

Trident conecpt
vianet inside
PCC Mela

Leave A Reply

Your email address will not be published.