under featured image
Sky Link

मध्यरातमा काङ्ग्रेस सांसदको घरमा कैयौं राउन्ड हवाइ फायर

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस संबाददाता, जेष्ठ ९, रौतहट 

Bg Hospital

रौतहटका निलम्बित नेपाली काङ्ग्रेसका सांसद मोहम्मद अफ्ताब आलम को राजपुर न.पा- ४ स्थित रहेको घरमा नेपाल प्रहरीको पोशाक लगाएको १०/ १५ जनाको हतियारधारी समूह कम्पाउन्ड गेट बाट भित्र प्रवेश गरि मुल ढोकाभित्र जबर्जस्ति प्रबेश गर्न खोजे पछि घरका ब्यक्ति र स्थानियहरुले डाका आएको भन्दै हो हल्ला गर्न थाले पछि झण्डै ३०० स्थानिय भेला भएर सो समुहमाथी आक्रमण गर्न थाले पछि झण्डै १५/२० राउन्ड हवाइ फायर गर्दै उक्त समूह त्यो ठाउँ छाडेर भागेको थियो। स्मरणीय कुरा के छ भने निलम्बित साम्सद आलम का भाइ पनि सोही घट्नाको मुद्दाको शिलशिलामा हालसम्म फरार रहेका छन।

Trident conecpt
vianet inside
PCC Mela

Leave A Reply

Your email address will not be published.