under featured image
Sky Link

जान्वी कपूरले छोटो टिसर्टको साथै बोल्ड पोज दिएपछि फिदा भए फ्यानहरु..हेरौ  तस्बिरमा।

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस सम्वाददाता, भाद्र ३०, पोखरा, बलिउड अभिनेत्री जान्हवी कपूर हरेक दिन आफ्नो जिम देखि एयरपोर्टको लुक्स हरेक स्टाइलमा चर्चामा रहन्छिन्। उनको मिलेको फिट शरीरको साथ, फेसन सेन्स फ्यानहरू यति व्याकुल छन् कि उनीहरू प्रत्येक तस्बिर हेर्छन् र उनको प्रशंसा गर्न रोक्न सक्दैनन्। हालसालै जान्ह्वीको यस्तै प्रकारको लुक सामने आएको छ, जसमा उनी बोल्ड स्टाइलमा पोज दिइरहेकी छिन्।

Bg Hospital

वास्तवमा, यस पटक जान्हवीले एक कार्यक्रमको लागि पहेंलो लुकमा तयार भएकि थिइन जुन फ्यानहरूलाई निकै प्रभावित पारिन् । समन्वय समेटिएको छ कि सुन्दरीले आफैंलाई छानिन जुन फैशन डिजाइनर रिति राहुल शाहको लेबलबाट थियो ।

यो थ्री पिस विभाजित सेट आउटफिटले एक असममित प्याटर्नमा हेमलाइनको साथ मिनी स्कर्टको साथ क्रप टिसर्ट फिचर गर्दछ। यो पोशाक एक मिल्दो ब्लेजरको साथ पूरा भयो जुन अभिनेत्रीलाई निकै बोल्ड देखाउन मद्द्त पुग्यो । त्यस्तै उनले सर्बजनिक गरेका केही थप तस्बिरमा हेरौ जुन दर्शकहरुले निकै रुचाएका थिए ।

Trident conecpt
Rakchhaya/vianet inside
PCC Mela

Leave A Reply

Your email address will not be published.