under featured image
Sky Link

सञ्चारकर्मी बिना बनिन् नन्दिनी हर्बल केयरको ब्राण्ड एम्बेस्डर

Above News Headline

काठमाडौं।  नन्दिनी हर्बल केयर प्रा.लिको ब्राण्ड एम्बेस्डरमा सञ्चारकर्मी बिना श्रेष्ठलाई अनुवन्धन गरेको छ। ब्राण्ड एम्बेस्डर सम्वन्धी सम्झौंता पत्रमा नन्दिनी हर्बल केयर प्रा.लिका सन्चालक हितेस लिम्बानी र क्षेत्रीय बिक्री प्रवन्धक पदम शर्माको उपस्थितिमा हस्ताक्षर गरेका हुन्।

Bg Hospital

नन्दिनी हर्बल केयर प्रा.लिका सन्चालक हितेस लिम्बानीले आफ्नो व्यवसायलाई प्रवर्द्धन गर्नको लागि नन्दिनी हर्बल केयरले आफ्नो ब्राण्ड एम्बेस्डरमा सञ्चारकर्मी बिना नियुक्त गरेको बताए। सञ्चारकर्मी बिना श्रेष्ठले आफु नन्दिनी हर्बल केयरको ब्राण्ड एम्बेस्डर भएर सहकार्य गर्न पाउँदा आफूलाई खुसी लागेको र नन्दिनी हर्बल केयरको उत्तरोत्तर प्रगतिमा आफूले उत्कृष्ट भूमिका प्रस्तुत गर्ने प्रतिबद्धता सञ्चारकर्मी बिनाले व्यक्त गरेकी छिन्।

सञ्चारकर्मी बिना लामो समयदेखि सञ्चार क्षेत्रमा आबद्ध सँगै नेपाली म्युजिक भिडियो निर्देशन पनि गर्दै आएकी छिन् । हाल उनी टि.भी टुडे एच्डी प्रमुख कार्यकारी निर्माताको रुपमा छिन्।

नन्दिनी हर्बल केयरले एण्ड प्लसका बिभिन्न प्रोडक्टहरु ​बजारमा ल्याएको छ । क्रिमले छालालाई शुद्ध, स्वस्थ्य र सुरक्षित बनाउने र त्यसमा कुनै पनि हानिकारक रसायनको प्रयोग नगरिएको जनाइएको छ । नन्दिनी हर्बल केयर प्रा.लिका क्षेत्रीय बिक्री प्रवन्धक पदम शर्माले सो वस्तु राम्रो र गुणस्तरीय भएकाले नेपाली बजारमा लोकप्रियता कायम गर्ने बताउनुभयो ।

Trident conecpt
Rakchhaya/vianet inside
PCC Mela

Leave A Reply

Your email address will not be published.