under featured image
Sky Link

अहिलेसम्मकै हट एन्ड बोल्ड बनेर फिदा बनाईन फ्यानहरुलाई निया शर्माले हेरौ यी तस्बिरमा ।

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस सम्वाददाता, वलिवूड्की टिभीको सनसनी बनेकी अभिनेत्री निया शर्मा आफ्नो बोल्ड लुकका कारण फ्यानमाझ सधै चर्चामा रहन्छिन् । निया आफ्नो प्रोजेक्ट भन्दा बोल्डनेसका कारण चर्चामा रहन्छिन् । उनको अभिनयका साथसाथै उनको मनमोहक अभिनयले पनि फ्यानहरु पा,गल छन् । नियाले प्रायः आफ्ना हट तस्विर र भिडियो पोष्ट गरेर फ्यानको होश उडाउने गर्छिन ।

Bg Hospital


बोल्ड तस्विरका कारण नियाले प्रायः ट्रोलिङको सामना गर्नुपरेको छ । तर, यी सबै कुराको परवाह नगरी नियाले हरेक दिन आफ्नो एकभन्दा बढी तस्विर पोस्ट गरिरहेकी छिन् । यसैबीच, अभिनेत्रीका केही तस्विरहरू बाहिर आएका छन्, जसले इन्टरनेटमा आगो लगाएको छ। हालै नियाले आफ्नो इन्स्टाग्राम पेजमा केही तस्विर शेयर गरेकी छिन् जसमा उनी निकै बोल्ड देखिएकी छिन् ।

यी तस्विरहरु मार्फत नियाले फेरी एक पटक तहल्का मच्चाएकि छिन् । तस्बिरहरूमा तपाईंले देख्न सक्नुहुन्छ कि अभिनेत्रीले छालाको रंगको धेरै हट सर्ट टप लगाएकी छिन् र उनको कपाल खुला छ। योसँगै सूर्यको किरण पनि उनको अनुहारमा परेको तस्बिरमा देखिएको छ । नायिकाले फेरि आफ्नो बोल्डनेसले आगो लगाएकी छिन् । साथै, यी तस्विरहरूमा उनले आफ्नो वरपरको सुन्दर दृश्य पनि देखाएकि छन् ।

Rakchhaya/vianet inside
PCC Mela

Leave A Reply

Your email address will not be published.