under featured image
Sky Link

लन्डन टु पेरिस टिमलाई गोर्खा क्लबद्वारा स्वागत, बधाई तथा बिदाई

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस सम्वाददाता, साउन २२, लन्डन, नेपाली चलचित्र लन्डन टु पेरिसको लन्डनको छायांकन समाप्त पछि “कला र कलाकारिता को सम्मान गरौं, जय नेपाली सिनेमा “ को नारा सहित नेपाल बाट गएका प्राबिधिक लगायत निर्देशक घनश्याम लामिछाने, नायिका साम्राज्ञ राज्यलक्ष्मी शाह, नायक निष्चल खड्का,  हेयर एन्ड मेक अप सुनिल गौतम, कार्यकारी निर्माता सनिश खकुरेल, सह निर्माता अंकित गौतम, मुख्य सहायक निर्देशक फिरोज खड्का, सहायक निर्देशक कुलदिप शर्मा, निर्माण नियन्त्रक तथा कलाकार लोक विक्रम मल्ल लगायतका निर्माण टिम लाई साउथ ईष्ट लन्डन अबस्थित गोर्खा क्लब द्वारा स्वागत, बधाई तथा  बिदाई कार्यक्रम सहित रात्रीभोज को आयोजना गरेको छ।  कलाकार एवं गोर्खा क्लबका संचालक मनिष कुमार श्रेष्ठको आयोजना मा उक्त कार्यक्रम भएको थियो। कार्यक्रममा चलचित्र लेखक निर्देशक वरिष्ठ नाट्यकर्मि सनम बैराग, निर्माता दिल घले, छायांकार एवं म्युजिक भिडियो वरिष्ठ निर्देशक कुशल श्रेष्ठ, पुर्ब मोडल कोरियोग्राफर, प्रतिभा नक्षत्र युके अध्यक्ष सिम्मी पुन, इनास युके अध्यक्ष कलाकार बिनोद चिपालु, भैरव नाच गुठि युके का अध्यक्ष सुशील प्रजापती, कलाकार मोडल एवं इनास युके चलचित्र प्रबर्द्धन समिती संयोजक प्रशुना कंडेल, मोड्ल, कलाकार एबम चलचित्र कैदिको पत्रका सहायक निर्देशक सुस्मिता थापा, इनास सह कोषाध्यक्ष एवं गीत रचनाकार दिप गिरि, योग गुरु इन्द्र कार्की, रचनाकार एवं निर्माता तिलक भट्टराई, पुर्ब नायिका रजनी शर्मा, सहायक निर्देशक कलाकार गेहेन्द्र मान शाक्य, प्रतिभा नक्षत्र युके परिकल्पनाकार राजेन्द्र खस, कलाकार एवं गोर्खा क्लब परिवार मनिष श्रेष्ठ, अनु श्रेष्ठ, आयुशा श्रेष्ठ, आशिष् श्रेष्ठ, शान्ता सिंह खत्री, रिमा गुरुङ, लगायत कला र कलाकार लाई माया गर्ने  गोर्खा क्लब का सद्स्री महानुभाव हरुको उपस्तिथि थियो ।

Rakchhaya/vianet inside

Leave A Reply

Your email address will not be published.