under featured image
Sky Link

किरण नेपालीको निर्देशनमा ‘सोली डोली’ निर्माणको घोषणा

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस सम्वाददाता, बैशाख २४ गते, काठमाडौं । 
रेड बर्ड प्रोडक्सनको प्रस्तुतिमा फिल्म ‘सोली डोली’ निर्माणको घोषणा गरिएको छ । निर्माणपक्षले फिल्मको नाम र निर्माण टिमको नाम मात्र सार्वजनिक गरेको छ । यो फिल्मलाई ‘दुई नम्बरी’ फिल्मका निर्माता किरण नेपालीले निर्देशन गर्दैछन् ।

Bg Hospital

फिल्ममा चार नायक र तीन नायिका रहने निर्माणपक्षले बताएको छ । कलाकारको नाम केही दिनमा नै सार्वजनिक गर्ने निर्देशक किरण नेपालीको तयारी छ । फिल्मलाई कमेडी कथावस्तुमा निर्माण गर्न लागिएको किरणले बताए । उनले यसअघि पोइ पर्‍यो काले दुई नम्बरी निर्माण गरेका थिए ।
‘सोली डोली’को छायांकन असोजदेखि सुरु हुने किरणले जानकारी दिए । फिल्ममा अमलादेवी राई, प्रदीप भारद्वाज, हिमालय शर्मा र सुरज आचार्यको लगानी रहनेछ । सरोज नेपाली कार्यकारी निर्माता रहेको फिल्ममा प्रदीप भारद्वाजको कथा छ । किरणले फिल्म ‘हात्तीछाप’को निर्माणको समेत तयारी गरेका छन् । ‘हात्तीछाप’को छायांकन सकेपछि ‘सोली डोली’को छायांकन सुरु गर्ने उनले बताए ।

Rakchhaya/vianet inside

Leave A Reply

Your email address will not be published.