under featured image
Sky Link

घनश्याम लामिछानेको निर्देशनमा म्युजिक भिडियो सार्वजनिक, शिव वाग्ले र जानकी थापाको अभिनय

भिडियो

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस सम्वाददाता, मंसिर १८,

चलचित्र निर्देशक घनश्याम लामिछानेको निर्देशनमा एउटा म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । बुधबार पोखरामा पत्रकार सम्मलेनको आयोजना गर्दै म्युजिक भिडियोे सार्वजनिक गरिएको हो । रामकृष्ण ढकालको आवाज, गीतकार विष्णु पौडेलको शब्द र बिमल डाँगीको संगीत रहेको गीत “तिमीलाई पर्खी बसे..” सार्वजनिक भएको हो ।

चलचित्र पत्रकार संघ कास्कीले आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै निर्देशक लामिछानेले गीतको म्युजिक भिडियोमा सच्चा प्रेमीको कथालाई प्रस्तुत गर्न खोजिएको बताएका छन् । तीन दिन लगाएर पोखराको सराङकोट र लेकसाइडमा छायांकन गरिएको म्युजिक भिडियोमा शिव वाग्ले र जानकी थापाको अभिनय रहेको छ । श्याम शुक्ला फिल्म प्रोडक्सनबाट निर्माण भएको म्युजिक भिडियोमा अभिनयको अनुभव साट्दै शिव वाग्लेले घनश्याम लामिछानेको टीमसँग काम गर्न सहज भएका कारण आफूले निर्देशकमा लामिछानेलाई रोजेको बताए ।

१५ वर्ष अगाडि एउटा म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरेका वाग्लेको यो दोस्रो म्युजिक भिडियो हो । लकडाउनका बेला आफूलाई अभिनयमा फेरि ब्युतिने इच्छा जागेको उनले बताए । कोरोना महामारीमा बन्दाबन्दीका समय उनले अनलाइनबाटै अभिनय शिक्षा समेत लिएका थिए । धेरै समयको अन्तरालमा अभियनमा फर्किदा शुरुमा केही असहज भएता पनि टीमको सहयोगले आफूलाई सहज भएको उनले बताए । म्युजिक भिडियोबाट वाग्ले आशावादी देखिन्छन् ।

म्युजिक भिडियो सार्वजनिक कार्यक्रम
Bg Hospital

यस्तै, पहिलो म्युजिक भिडियो मा नै अभिनयमा अब्बल देखिएकी जानकी थापाको कामको सबैले तारिफ गरेका छन। जानकी थापा लामिछानेको निर्देशनमा बनेको म्युजिक भिडियोलाई अवसरको रुपमा लिन्छिन् । “मोडलिङ र अभिनयमा पहिले देखिको इच्छा भएता पनि समय जुरेको थिएन”, उनले भनिन्, “हाल आएर समय मिलेको छ, अब यसैमा लाग्ने सोच बनाएकी छु ।” राम्रो टीम र राम्रो गीत पाए आगामी दिनमा पनि म्युजिक भिडियो अभिनयमा निरन्तरता दिने प्रतिबद्धता उनको छ ।म्युजिक भिडियोका सिनेमेटोग्राफी सागरराज आचार्यले पोखरामा आफूले पहिलो पटक गीतको म्युजिक भिडियो खिचेको बताए । अमेरिकाबाट फिल्म मेकिङ पढेर आएका अचार्यले लामिछानेको टीममा रहेर काम गर्दा आफूलाई सिक्ने अवसर समेत मिलेको बताए ।

म्युजिक भिडियो कन्सेप्ट लामिछानेकै हो । जीवन थापाले सम्पादन गरेको म्युजिक भिडियोमा अतिथि कलाकारको भूमिका देशभक्त सिंह कुँवरले निर्वाह गरेका छन् । म्युजिक भिडियोमा प्रकाश व्यवस्थापन अमृत थापा मगर र गोपाल भट्टराईको छ । भिडियोको फोटो र मेकिङ सिद्धार्थ गौतमले खिचेका छन।

JANAKI AND SHIVA
Photo by jukson.com

गीतलाई श्याम शुक्ला फिल्म प्रोडक्सनकै अफिसियल युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ ।

चलचित्र पत्रकार संघ कास्कीका अध्यक्ष अरुण गिरीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको संचालन सह—सचिव सन्तोष बस्यालले गरेका थिए ।

भिडियो

Trident conecpt
vianet inside
PCC Mela

Leave A Reply

Your email address will not be published.