under featured image
Sky Link

राम बास्तोलाको लेखन, निर्देशनमा रियल पिक्चर इन्टरटेनमेन्टको वेब सिरिज ”हल्का टुच्च”

वेब सिरिज ”हल्का टुच्च” को म्युजिकल ट्रेलर (भिडियो सहित)

Above News Headline

पोखरा भ्वाइस सम्वाददाता, जेष्ठ १७,
राम बास्तोलाको लेखन, निर्देशनमा रियल पिक्चर इन्टरटेनमेन्टको वेब सिरिज ”हल्का टुच्च” को म्युजिकल ट्रेलर सार्बजनिक भएको छ। ”हल्का टुच्च” पोखरालाइ कर्मथलो बनाएर कलाकारिता क्षेत्रमा निरन्तर अगाडी बढिरहेका पोख्रेली कलाकारहरुले निर्माण गरेको वेब सिरिज हो।

राम बास्तोला र बज्रराज अधिकारिको क्रियसनमा निर्माण भएको सिरिजको कथा लेखन, निर्देशन, सम्पादन राम बास्तोलाकै रहेको। रियल पिक्चर इन्टरटेनमेन्ट को युटुब बाट प्रसारणमा आएको सिरिज “हल्का टुच्च ” मा मुख्य कलाकारको रुपमा बज्र अधिकारी, राम बास्तोला, पुस्पा लोहनी, सरिता दानकुटी, प्रज्वल भित्रीकोटी, माधब चापागाईं, सुबास काफ्ले लगायतका कलाकारहरु रहेका छन्।

Bg Hospital

“समाजमा घट्ने यथार्थ घटना ,देश को समसामायिक बिषय बस्तुमा आधार रहेर कथा निर्माण गरिन्छ र व्यंग्यात्मक तरिका बाट सिरिजमा देखाईन्छ” निर्देशक राम बास्तोला बताउछन। कोरोनाको बढ्दो जोखिमका कारण नियमित रुपमा सिरिज आउन नसकेको र अब छिट्टै नियमित रुमपा सिरिज आउने पनि बास्तोलाले बताए। “हल्का टुच्च“ को ९ भाग सम्म भने प्रसारणमा आइसकेको छ। र अब छिट्टै नियमित रुमपा सिरिज आउने बास्तोला बताउछन।

भिडियो हेर्नुहोस :

Trident conecpt
Rakchhaya/vianet inside
PCC Mela

Leave A Reply

Your email address will not be published.